Sziasztok!
Tény, hogy nem voltam túl aktív neten az elmúlt hónapokban. A csoportomban folyamatosan jelen vagyok ugyan, de írások nem igazán kerültek fel tőlem. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem írok, de a következő könyvekre koncentráltam. Remélem, megbocsátjátok. :) Most viszont új fejezettel érkeztem a Végzetjelhez. Jó szórakozást kívánok!
Hozzászólás küldése
|
Üdvözlet
Online
vendég: 6, tag: 0 ...
legtöbb 940 (tag: 0, vendég: 940) - 14 márc : 18:25 Tagok: 922 Legújabb tag: Haniko Az utolsó látogatásod óta történt változások
news download members links_page chatbox_menu |